Хакери змогли дізнатися паролі від комп'ютера за тепловими відбитками на клавіатурі


Хакери змогли дізнатися паролі від комп'ютера за тепловими відбитками на клавіатурі

Людські пальці залишають на клавішах клавіатури теплові сліди, чим можуть користуватися хакери і зламати пристрій. Про це пише видання The Bleeping Computer з посиланням на дослідження вчених з Каліфорнійського університету Ірвіна.

Хакери за допомогою тепловізора зможуть дізнатися пароль, який користувач вводив нещодавно на комп’ютері. При цьому для того, щоб зібрати ці дані, хакерам доведеться заздалегідь встановити тепловізори в місцях використання комп’ютерів. Видання зазначає, що це можна зробити, але з таким же успіхом можна підключитися до камер спостереження і подивитися на пароль.

Нещодавно компанія Google розширила можливості свого браузера Chrome, дозволивши користувачам проходити авторизацію на сайтах без використання пароля. Chrome — другий в світі браузер, що підтримує функцію біометричних сенсорів для авторизації після Mozilla, який і запровадив цей стандарт.

На початку квітня експерти помітили, що Google Chrome сканує практично всі файли на комп’ютері на базі Windows, навіть файли у папці «Мої документи». При цьому в розділі «Інформація» браузера Chrome говориться, що сервіс «періодично перевіряє ваш пристрій на предмет виявлення потенційно небажаного програмного забезпечення» з січня 2017 рік

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

В Контексті Finance.ua
Опитування