Продажі напівпровідників у світі в травні досягли рекорду - SIA


Продажі напівпровідників у світі в травні досягли рекорду - SIA

Світові продажі напівпровідників у травні зросли на 21% – до $38,72 млрд порівняно з $31,99 млрд за той же місяць минулого року, повідомляється в прес-релізі Асоціації напівпровідникової промисловості (Semiconductor Industry Association, SIA).

Це максимальний показник в історії.

Порівняно з квітнем поточного року реалізація чіпів зросла на 3% (з $37,61 млрд).

“Глобальний напівпровідниковий ринок показує стабільне зростання більш ніж на 20% протягом 14 місяців поспіль, а в травні 2018 року був зафіксований найвищий в історії галузі місячний обсяг продажів”, – заявив президент і головний виконавчий директор SIA Джон Ньюфер, слова якого наводяться в повідомленні.

Реалізація мікропроцесорів в травні в регіоні Північна і Південна Америка зросла на 31,6% порівняно з тим же місяцем минулого року, в Європі – на 18,7%, в Японії – на 14,7%, в Китаї – на 28,5%, в Азіатсько-Тихоокеанському регіоні (АТР) і інших регіонах – на 8,7%.

Продажі щодо квітня поточного року в Північній і Південній Америці збільшилися на 1,1%, в Європі – на 1%, в Японії – на 2,6%, в Китаї – на 6,3%, у АТР та інших країнах – на 1,2%, повідомила SIA.

Згідно з прогнозом галузевої організації World Semiconductor Trade Statistics (WSTS), світові продажі напівпровідників в 2018 році підвищаться на 12,4% і досягнуть рекордних $463,4 млрд.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

  • !

    Передрук, копіювання або відтворення інформації, яка містить посилання на агентство "Інтерфакс-Україна", в будь-якому вигляді суворо заборонено.

Дивись також
Сервіс підбору кредитів
  • Надішліть заявку
  • Дізнайтесь про рішення банку
  • Підтвердіть заявку та отримайте гроші
грн
Замовити кредит онлайн
В Контексті Finance.ua