З початку року Мін'юст стягнув 225 мільйонів гривень заборгованості по зарплаті


З початку року Мін'юст стягнув 225 мільйонів гривень заборгованості по зарплаті

За 6 місяців цього року органами Державної виконавчої служби стягнуто з недобросовісних роботодавців понад 225 мільйонів гривень.

Про це повідомила заступник Міністра юстиції з питань виконавчої служби Світлана Глущенко, передає прес-служба Мін’юсту.

“Міністерство юстиції приділяє велику увагу питанню ліквідації заборгованостей з виплати заробітної плати та іншими виплатами, пов’язаними з трудовими правовідносинами. З початку року нам вдалося погасити 225,3 млн гривень заборгованості, завдяки чому 17,5 тисячі працівників нарешті отримали зароблені ними кошти”, – підкреслила Глущенко.

Заступник міністра нагадала, що з 2 квітня стартувала кампанія зі стягнення заборгованості по зарплаті: було створено регіональні штаби та мобільні виконавчі групи Мін’юсту, оприлюднено антирейтинги підприємств-боржників у всіх регіонах, розроблено технологічну картку для державних виконавців щодо роботи з боржниками, які перебувають у процедурі банкрутства.

“В результаті за 3 місяці роботи регіональних штабів зі стягнення заборгованості по зарплаті органами Державної виконавчої служби стягнуто з недобросовісних роботодавців 130 млн гривень на користь 9,7 тисяч працівників. У середньому за тиждень державні виконавці Мін’юсту стягують із підприємств, які заборгували своїм працівникам, близько 10 млн гривень”, – зазначила Глущенко.

Вона додала, що з початку дії кампанії деякі підприємства встигли погасити мільйонні борги перед своїми працівниками. Наприклад, КП “Підприємство комунальної власності” погасило заборгованість на 14,6 млн гривень на користь 368 працівників, ПрАТ “Сєвєродонецьке об’єднання “Азот” сплатило 12,6 млн гривень на користь 501 працівника, ПАТ “Рівнеазот” – 4,6 млн гривень на користь 218 працівників.

Замміністр також повідомила, що на даний момент до ТОП-3 боржників належать Харківське державне авіаційне виробниче підприємство із сумою заборгованості 74 млн гривень, ПАТ “Футбольний клуб “Металіст” із заборгованістю понад 47 млн гривень та ПАТ “Запоріжжяобленерго” із заборгованістю 16,9 млн гривень.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Також з цієї теми: Казна та Політика
Дивись також
Сервіс підбору кредитів
  • Надішліть заявку
  • Дізнайтесь про рішення банку
  • Підтвердіть заявку та отримайте гроші
грн
Замовити кредит онлайн
В Контексті Finance.ua