Майданчик "Prozorro.Продажі" продав лот з рекордним прибутком


Майданчик "Prozorro.Продажі" продав лот з рекордним прибутком

В ході торгів 25 червня на майданчику “Prozorro.Продажі” покупець погодився заплатити за лот на 2,6 мільйона гривень більше, ніж було встановлено стартову ціну аукціону.

В історії “голландських аукціонів” ФГВФО це майже унікальний випадок. Таких угод, коли ціна продажу перевищила стартову ціну, всього три.

У цьому випадку банк “Порто-Франко” виставив на торги права вимоги за кредитним договором з юрособою (в заставі нерухомість на вул. Велика Арнаутська) та нежитлові приміщення магазину площею 585,4 кв. м в Одесі на вулиці Паустовського сумарно за 15,362 млн гривень.

Однак торги в ході аукціону були зупинені ще до першого кроку зниження ціни, після чого три претенденти зробили свої закриті цінові пропозиції. Перемогло ПП “Престиж Сервіс”, яке запропонувало 18,013 млн грн (+ 17,3% до стартової ціни, або +2,651 млн гривень).

Попередній рекорд подібного зростання ціни угоди належав Дельта Банку, який за 900 тис. грн продав квартиру в Києві (зростання на 620,484 тис. гривень), оцінену спочатку в 279,516 тис. гривень.

У всіх інших випадках лоти продавалися або з 73-80-відсотковою знижкою, або зовсім на них не знаходилося покупця. Ці непродані активи будуть об’єднані в пули, щоб знову їх виставити на торги з можливістю подальшого зниження ціни.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Дивись також
Сервіс підбору кредитів
  • Надішліть заявку
  • Дізнайтесь про рішення банку
  • Підтвердіть заявку та отримайте гроші
грн
Замовити кредит онлайн
В Контексті Finance.ua