Рада заборонила рекламу на опорах зовнішнього освітлення


Рада заборонила рекламу на опорах зовнішнього освітлення

Верховна Рада заборонила розміщення реклами на опорних та інших елементах контактної мережі на засоби та обладнання зовнішнього освітлення.

За відповідний законопроект (№3454) про внесення змін до закону України “Про рекламу”, що стосуються використання окремих елементів благоустрою та контактної мережі при здійсненні рекламної діяльності, в цілому проголосували 226 народних депутатів на вечірньому засіданні у вівторок.

Закон забороняє розміщення реклами або рекламних засобів на підтримуючих, опорних та інших елементах контактної мережі, на засобах та обладнанні (у тому числі опорах) зовнішнього освітлення.

У пояснювальній записці до законопроекту зазначається, що його ухвалення “має обмежити тотальне панування в міському просторі рекламоносіїв, яке призвело до тотального забруднення наших вулиць і площ, що повинно сприяти збереженню автентичності і просторової композиції об’єктів культурної спадщини і архітектурних ансамблів, поліпшити ситуацію у сфері безпеки дорожнього руху”.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

  • !

    Передрук, копіювання або відтворення інформації, яка містить посилання на агентство "Інтерфакс-Україна", в будь-якому вигляді суворо заборонено.

Дивись також
Сервіс підбору кредитів
  • Надішліть заявку
  • Дізнайтесь про рішення банку
  • Підтвердіть заявку та отримайте гроші
грн
Замовити кредит онлайн
В Контексті Finance.ua