Мігранти збільшили перекази з Німеччини майже до 18 мільярдів євро


Мігранти збільшили перекази з Німеччини майже до 18 мільярдів євро

Сума грошових переказів, які мігранти здійснюють своїм родичам в інші країни, суттєво зросла. У 2016 році близько 17,7 мільярда євро було переказано з Німеччини в країни походження мігрантів, що на 6,5 мільярда більше, ніж у 2007 році.

Читайте також: Трудова міграція має позитивні наслідки для економіки України – Ніколайчук

Як повідомила газета Die Welt, Німеччина увійшла до числа країн, звідки здійснюється найбільше переказів.

Вище за Німеччину в цьому списку стоять тільки США, Саудівська Аравія і Швейцарія, повідомляє «Німецька хвиля».

Уряд Німеччини оцінює велику кількість грошових переказів як таку, що “стимулює розвиток”, оскільки гроші в результаті виявляються у людей в країнах, що розвиваються.

До 2030 року намічено скоротити іноді дуже високі витрати за переказами до рівня менш ніж три відсотки.

Представник партії “Альтернатива для Німеччини” (АдГ) Маркус Фронмайєр висловив підозру, що одержувачі соціальних допомог в Німеччині частину своїх грошей також відправляють до родичів в країни походження.

Фронмайєр підкреслив, що розвиток в інших країнах не може проводитися за рахунок німецької соціальної системи. АдН вимагає заборонити мігрантам переказувати в інші країни гроші зі своїх допомог. У партії “Союз-90”/ “зелені” вважають при цьому, що грошові перекази роблять свій внесок у боротьбу з причинами масової міграції.

“Біженці дають життєві перспективи людям у своїх країнах, тим самим утримуючи їх від небезпечного мігрантського шляху до Європи”, – заявив представник “зелених” Уве Кекеріц.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

  • !

    Передрук, копіювання або відтворення інформації, яка містить посилання на агентство "УНІАН", в будь-якому вигляді суворо заборонено.

Дивись також
В Контексті Finance.ua
Опитування