МХП планує включити до складу директорів кіпрського фінансиста


МХП планує включити до складу директорів кіпрського фінансиста

Агрохолдинг МХП, один з найбільших у Європі виробників курятини, може призначити ще одним директором кіпрського банкіра і фінансиста кіпріота Крістакіса Таушаніса (Christakis (Takis) Taoushanis).

Як вказано в біржовому повідомленні компанії в понеділок, рада директорів винесла це питання на позачергові збори акціонерів 26 липня.

МХП відзначає, що К.Таушаніс має значний досвід в питаннях банківської справи та фінансів і володіє професійною кваліфікацією і досвідом, необхідними для посади директора компанії.

Згідно зі сторінкою К.Таушаніса в LinkedIn, він народився в 1957 році, закінчив в 1981 році London Business School, потім 4 роки працював в Continental Illinois National Bank of Chicago, 18 років – в HSBC Group і 7 років – в The Cyprus Development Bank Group.

У 2011 році він заснував і в даний час керує компанією TTEG & Associates, яка надає консалтингові послуги різним великим компаніям. К.Таушаніс зазначає, зокрема, що має досвід не виконавчого директора для компаній, зареєстрованих на Кіпрі, і надання консультацій щодо кіпрських проектів/підприємств.

Як вказано його сторінці, серед останніх його компаній в статусі директора – iCFD Cyprus; iSignthis eMoney Cyprus; Raven Russia Group. Раніше він також входив до ради директорів Aker Group (Норвегія); Alliance Reinsurance, Association of Cyprus Commercial Banks і Cyprus Cooperative Bank, де був головою ради; Bank of Cyprus; Capital Intelligence; Forthnet Greece; Louis Plc; Lanitis Bros (Coca Cola Hellenic); Lumier TV; Poalim Real Estate Fund; Thermo Design Engineering.

Довідка Finance.ua:

  • Наприкінці минулого року МХП завершив перереєстрацію з Люксембургу на Кіпр.
  • МХП є найбільшим виробником курятини в Україні. Займається також виробництвом зернових, соняшникової олії, продуктів м’ясопереробки.
  • Чистий прибуток МХП в 2017 році зріс в 3,3 рази – до $230 млн у порівнянні з 2016 роком, виручка – на 13,4% – до $1,288 млрд.
  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

  • !

    Передрук, копіювання або відтворення інформації, яка містить посилання на агентство "Інтерфакс-Україна", в будь-якому вигляді суворо заборонено.

Дивись також
В Контексті Finance.ua
Опитування