Голова Renault виключив можливість купівлі компанією партнерів по альянсу - Nissan і Mitsubishi


Голова Renault виключив можливість купівлі компанією партнерів по альянсу - Nissan і Mitsubishi

Генеральний директор Renault SA Карлос Гон виключив можливість купівлі французькою автомобілебудівною компанією своїх партнерів Nissan Motor Co. і Mitsubishi Motors Corp.

Кожен, хто захоче, щоб Nissan і Mitsubishi Motors стали підрозділами Renault в її повній власності, має нульові шанси на досягнення цього результату, заявив К. Гон під час виступу на щорічних зборах акціонерів Mitsubishi Motors.

К. Гон є головою рад директорів як Nissan, так і Mitsubishi Motors.

Головний виконавчий директор Nissan Хірото Саїкава раніше заявляв про те, що виступає проти об’єднання з Renault і хотів би, щоб компанії залишилися незалежними.

Альянс трьох автовиробників Renault-Nissan-Mitsubishi – є успішним значною мірою завдяки К. Гону, який, як очікується, може залишити посаду голови французької компанії в 2022 році, пише газета The Wall Street Journal.

Раніше він заявляв, що до цього часу хотів зробити альянс “необоротним”. Автовиробники відмовлялися називати заходи, які могли б призвести до цього, однак тепер стає ясно, чого вони не планують робити.

П’ятничні коментарі К. Гона виключають просте придбання французькою компанією японських партнерів. Тим часом, злиття їхніх операцій домогтися буде складно через позицію Х. Саїкави, який побоюється, що подібна угода може викликати протести серед співробітників компанії.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

  • !

    Передрук, копіювання або відтворення інформації, яка містить посилання на агентство "Інтерфакс-Україна", в будь-якому вигляді суворо заборонено.

Дивись також
В Контексті Finance.ua
Опитування