Райффазен Банк Аваль визнано кращим банком в Україні – журнал EMEA Finance


Відень. 20 червня.

• Райффайзен Банк Інтернаціональ (РБІ) нагороджено як «Кращий банк у ЦСЄ та СНД» • Загалом Група РБІ отримала 27 нагород у межах щорічного конкурсу Europe Banking Awards, що проводиться журналом EMEA Finance • Нагороди отримали всі дочірні банки РБІ у Центральній та Східній Європі (ЦСЄ) • Вручено нагороди «Кращий банк», «Кращий іноземний банк», «Кращий інвестиційний банк» і «Кращий приватний банк» у 15 країнах • Райффайзен Банк Аваль отримав звання «Кращий банк в Україні»

27 нагород було вручено Групі РБІ за результатами конкурсу Europe Banking Awards 2017, проведеного виданням EMEA Finance. Авторитетний фінансовий журнал назвав РБІ «Кращим банком у ЦСЄ та СНД». Він також нагородив інвестиційний фонд РБІ – компанію Raiffeisen Capital Management – у номінації «Запуск кращого продукту в ЦСЄ та СНД» за впровадження на угорському ринку відкритого фонду Raiffeisen Solution Fund у співпраці зі своїм дочірнім банком в Угорщині Raiffeisen Bank та компанією Raiffeisen Investment Fund Management.

Більше того, EMEA Finance визнав РБІ та його дочірні банки «Кращими банками» в Австрії, Боснії та Герцеговині, Болгарії, Хорватії, Угорщині, Косово, Румунії, Сербії, Словаччині та в Україні, а також «Кращими іноземними банками» в Албанії, Білорусі та Росії. Діяльність РБІ у сфері інвестиційного банкінгу також отримала визнання: нагороду «Кращий інвестиційний банк» вручено банкам Групи РБІ в Австрії та Білорусі, Румунії та Сербії, а в Росії – «Кращий іноземний інвестиційний банк». І завершують цей вражаючий перелік нагороди «Кращий приватний банк» за ефективне управління приватними активами для п’яти дочірніх банків РБІ в Болгарії, Чеській Республіці, Угорщині, Польщі та Словаччині, а також «Кращий менеджер активів» у Болгарії та Словаччині.

«РБІ названо «Кращим банком у регіоні ЦСЄ та СНД» журналом EMEA Finance. Банк достроково завершив свою трансформаційну програму, скоротив обсяги непрацюючих кредитів, оголосив про винятково успішні результати, подвоївши прибуток минулого року і виявляючи високу активність на ринках капіталу регіону», – зазначив Кристофер Мур, власник і головний виконавчий директор видавничого дому EMEA Finance.

***

Журнал EMEA Finance – єдине періодичне видання, присвячене виключно публікаціям про фінансові події та досягнення у сфері діяльності та впливу міжнародної фінансової індустрії в регіоні EMEA (Європи, Близького Сходу та Африки). Ключові персоналії, які впливають на перебіг подій у світі фінансів, регулярно публікуються у виданні, створюючи платформу для своєї аудиторії з метою досягнення повнішого і глибшого розуміння діяльності колег та галузевих новин. Журнал орієнтований на керівників вищого рангу: головних виконавчих директорів, головних фінансових директорів та головних інвестиційних директорів компаній.

EMEA Finance Limited займається випуском журналу преміального класу, проведенням профільних конференцій та веденням веб-сайту. Всебічні інформаційні послуги надаються службою регулярної розсилки новин електронною поштою, підрозділом emeafinance eNews, а також під час конференцій, що відбуваються в регіоні EMEA.

Райффайзен Банк Інтернаціональ АГ (РБІ) вважає Австрію, де він є провідним корпоративним та інвестиційним банком, і країни Центральної і Східної Європи своїм домашнім ринком. На 14 ринках у цьому регіоні РБІ управляє широкою мережею дочірніх банків. Крім того, Група охоплює низку компаній, які надають інші фінансові послуги, наприклад, у сферах лізингу, управління активами, придбання та поглинань.

Загалом майже 50 тис. працівників банку обслуговують 16,6 млн клієнтів у понад 2,4 тис. відділень, більшість із яких розташовані у Центральній та Східній Європі.

Акції РБІ котируються на Віденській фондовій біржі. Регіональні банки Райффайзен володіють майже 58,8% акцій. Решта акцій знаходиться у вільному обігу. Умежах банківської Групи Райффайзен (Raiffeisen Banking Group, RBG) РБІ слугує центральною установою для регіональних банків Райффайзен та інших афілійованих кредитних установ і надає важливі послуги в межах своїх повноважень.

Для отримання детальнішої інформації звертайтеся, будь ласка, до Інгрід Кренн-Діц (Ingrid Krenn-Ditz, +43-1-71 707-6055, ingrid.krenn-ditz@rbinternational.com) або Крістофа Данца (Christof Danz, +43-1-71 707-1930, christof.danz@rbinternational.com)

http://www.rbinternational.com

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Дивись також
Весь ринок:Особисті фінанси
Все, що ми знаємо про:Райффайзен Банк Аваль
В Контексті Finance.ua
Опитування