Швейцарська криптокомпанія придбала ліцензію на поширення криптоактивів інвесторам


Швейцарська криптокомпанія придбала ліцензію на поширення криптоактивів інвесторам

Crypto Fund AG, дочірня компанія Swiss Crypto Finance Group (CFG), розташована в місті Цуг, отримала ліцензію на поширення схем колективних інвестиційних механізмів кваліфікованим інвесторам.

Згідно з оголошенням CFG, це перший випадок, коли криптобізнес отримує такий дозвіл з боку швейцарської влади. Даний факт підтвердив Швейцарський орган з нагляду за фінансовим ринком (FINMA).

Читайте також: Один з найбільших банків США ввів сувору заборону на операції з криптовалютою

Згідно з іншим поясненням у звіті, дозвіл не означає, що компанії дозволено працювати в якості розпорядника криптоактивами.

Проте, придбана ліцензія є навмисним кроком, як запевняє генеральний директор компанії Яна Бржезека: «Отримання ліцензії FINMA – це великий крок у правильному напрямку, він зробить нас сполучною ланкою для криптоактивів».

Crypto Fund AG також прагне отримати інший дозвіл від фінансових регуляторів Швейцарії. Він дасть можливість створити пасивний інвестиційний механізм, що відстежує базові індекси 10 найбільш ліквідних криптовалютних активів і цифрових токенів на ринку. Індекс розраховується і підтримується швейцарською біржею SIX.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Дивись також
В Контексті Finance.ua
Опитування