Яке нове авто можна купити в Україні за 10 тисяч євро


Яке нове авто можна купити в Україні за 10 тисяч євро

Якщо порівняти ціни на бюджетні автомобілі в Україні за минулий і поточний рік, то можна помітити, що більшість автомобілів подорожчали. Найдешевший автомобіль коштує вже не 150, а 190 тис. грн.

А лідер бюджетного сегмента — Matiz від Daewoo, — залишив ринок. Його місце тепер зайняв узбецький Ravon.

Але багато недорогих авто додали в ціні 10 і більше відсотків, що не може не засмучувати. Але поки що вибір навіть на не дуже велику суму, якою є 10 тис. євро, є.

Отже, ми представляємо до вашої уваги найдоступніші авто на українському ринку:
1.ZAZ Sens — 190 400 грн.

Найдешевший автомобіль на ринку — рідний ЗАЗ. Щоправда, враховуючи його комплектацію, в якій немає нічого, вік моделі і те, що це розпродаж машин минулого року випуску, його ціна повинна бути ще набагато нижчою.

2. Ravon R2 — 198 450 грн.

Незважаючи на менші розміри, саме Равон виглядає більш адекватною бюджетною покупкою — машина набагато свіжіша, в базі йде з автоматом, а якість збірки в Узбекистані цілком прийнятна.

3. Lada Granta — 157 227 грн.

Російська машина подорожчала майже на 45 тис. грн., що є рекордом. Не дивно, що купують їх вкрай рідко. Тим не менш, якийсь попит є, і дилери завозять нові партії російських машин.

4. Ravon R4 — 259 035 грн.

У минулому році другою за ціною узбецькою моделлю була Gentra, але зараз на її місці Р4 — більш сучасний автомобіль, хоч і класом формально нижчий. При цьому у нього дуже просторий салон і найбільший багажник серед бюджетних авто.

5. Great Wall C30 — 270 000 грн.

Порівняно з минулим роком, автомобіль подорожчав незначно — усього на 1 тис. грн. Але продається все одно ні добре, ні погано. Позашляхові Great Wall в Україні люблять більше.

Недалеко від зазначеної суми пішли Hyundai i10, Peugeot 108 і KIA Picanto. При цьому з 13 машин лише одна повнопривідна, одна з автоматом і жодного дизельного авто. Тенденція до подорожчання взагалі може призвести до вимирання колись найбільш затребуваного бюджетного класу. Адже ще трохи, і для одних ці машини перестануть бути доступними, а для інших будуть непотрібні — можуть дозволити собі авто класом вище, які при цьому ще і дешевшають.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Сервіс підбору кредитів
  • Надішліть заявку
  • Дізнайтесь про рішення банку
  • Підтвердіть заявку та отримайте гроші
грн
Замовити кредит онлайн
В Контексті Finance.ua