ZTE хоче залучити кредити на $10,7 млрд


ZTE хоче залучити кредити на $10,7 млрд

Китайська телекомунікаційна компанія ZTE Corp. хоче залучити банківські кредити на $10,7 млрд для відновлення бізнесу після того, як США ввели семирічну заборону на закупівлю ZTE продукції американських технологічних компаній.

Інвестори спочатку схвалювали рішення ZTE: акції компанії подорожчали на 3,7% на торгах у Гонконгу вранці в четвер, але до кінця сесії перейшли до зниження (-0,4%).

Напередодні торги акціями ZTE відновилися після майже двомісячної перерви, і за одну сесію вона втратила рекордні 41% капіталізації в Гонконзі і 10% (максимальне денне падіння) в Шеньчжені.

Читайте також: ZTE подешевшала на $3 млрд після санкцій США

Мажоритарний акціонер китайської компанії ZTE Holdings (30,34% акцій) назвав вісім нових кандидатів до ради директорів, яка налічує загалом 14 членів. П’ятеро з них представляють держкомпанії Китаю, які є акціонерами або інвесторами ZTE Holdings.

Ці кандидатури будуть винесені на голосування на річних зборах акціонерів ZTE 29 червня.

Акціонерам належить затвердити і рішення про заявку на кредитну лінію двох китайських банків: 30 млрд юанів ($4,69 млрд) від Bank of China і $6 млрд від China Development Bank.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

  • !

    Передрук, копіювання або відтворення інформації, яка містить посилання на агентство "Інтерфакс-Україна", в будь-якому вигляді суворо заборонено.

В Контексті Finance.ua
Опитування