Альфа-Банк Україна - завжди у вашому Viber або Telegram


Альфа-Банк Україна - завжди у вашому Viber або Telegram

Ми хочемо, щоб дізнаватися про найважливіші новини, акції, оновлення від нашого банку вам було легко і зручно – тому пам’ятайте, що в вашому смартфоні завжди можна знайти спільноту Альфа-Банку Україна в Viber або Telegram!

Вибирайте зручний месенджер і знаходьте спільноту Альфа-Банку Україна, де на вас чекає корисний контент і цікаві акції. У спільноті Альфа-Банку Україна в Viber ви знайдете новини банку, акції та пропозиції, цікаві факти про банківські продукти і послуги. А в каналі в Telegram ми ділимося з нашими дорогими клієнтами цікавими ідеями для подарунків собі та своїм друзям, які можна купити, не випускаючи смартфон з рук і, звичайно, оплатити кращою кредитною карткою України – кредиткою «Максимум».

А ще в популярних месенджерах Viber, Telegram і Facebook Messenger ви можете знайти наш чат-бот Аллу, у якої можна дізнатися про стан рахунку, платіж по кредитній картці, курс валют та іншу інформацію. Для тих, кому простіше і зручніше написати повідомлення, ніж дзвонити – Алла просто знахідка!

Вступайте в спільноти Альфа-Банку Україна!

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Дивись також
Весь ринок:Особисті фінанси
Все, що ми знаємо про:Альфа-Банк
В Контексті Finance.ua
Опитування