Мінрегіон вводить незалежний інженерний контроль у будівництві


Мінрегіон вводить незалежний інженерний контроль у будівництві

Міністерство регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства прийняло державний стандарт про оплату послуг незалежного інженера-консультанта для впровадження незалежного інженерного контролю в будівництві, повідомила прес-служба відомства.

“Інженер-консультант – ключова фігура для реалізації інвестиційних проектів, його професія користується попитом у більшості високорозвинених країн світу. Для нас це можливість впроваджувати якісні проекти європейського рівня завдяки незалежному контролю якості робіт і ефективного використання коштів. Тому ми повинні створювати всі умови для їх роботи в Україні”, – зазначив заступник міністра регіонального розвитку Лев Парцхаладзе.

За даними прес-служби, прийнятий міністерством ДСТУ дозволяє замовнику будівництва виділяти до 3% кошторису на залучення незалежних інженерів-консультантів.

Як нагадали в Мінрегіоні, незалежний інженер-консультант займається підбором постачальників і підрядників, керує будівництвом на майданчику і супроводжує проект на всіх стадіях. Водночас, незалежний інженер несе відповідальність за дотримання норм законодавства в частині делегованих замовником повноважень.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

  • !

    Передрук, копіювання або відтворення інформації, яка містить посилання на агентство "Інтерфакс-Україна", в будь-якому вигляді суворо заборонено.

Дивись також
Весь ринок:Нерухомість
Все, що ми знаємо про:Мінрегіонбуд
В Контексті Finance.ua
Опитування