Хакер стверджує, що заробив 120 000 доларів за тиждень, виявляючи баги EOS


Хакер стверджує, що заробив 120 000 доларів за тиждень, виявляючи баги EOS

Проблеми безпеки можуть знищити навіть найбільші платформи, незалежно від того, що їх оцінюють у мільярди доларів.

Ось чому блокчейн-проект EOS, який зібрав 4 мільярди доларів США під час ICO, призначив винагороду в 10 000 доларів США за виявлення помилок у своєму коді, що описуються як «унікальні помилки, які можуть призвести до збою, підвищення привілеїв чи недетермінованої поведінки в смарт-контрактах. Один з «шукачів» стверджує, що йому вдалося заробити 120 000 доларів всього за тиждень.

Голландський етичний хакер* Гвідо Вранкен виявив кілька помилок, як спочатку стверджувалось у Twitter-акаунті іншого етичного хакера Джона Боттаріні, їх було вісім, проте пізніше Гвідо уточнив, що насправді виявив 12 — на загальну суму 120 000 доларів США, на що йому знадобилося близько тижня. Вракен також раніше повідомляв про помилки в Ethereum, Ripple і Stellar.

Гвідо навіть поділився в Reddit, що EOS запропонував йому постійну посаду невдовзі після того, як він повідомив про уразливості мережі. Раніше у компанії Block.one була виявлена «серія епічних вразливостей» її платформи. Баги знайшла китайська компанія Qihoo 360, що займається інтернет-безпекою.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Також з цієї теми: Фінтех і Картки
В Контексті Finance.ua
Опитування