Ще одна криптовалютна компанія збирається отримати банківську ліцензію в США


Ще одна криптовалютна компанія збирається отримати банківську ліцензію в США

Цього разу йдеться про криптовалютну P2P платформу Circle, яка оголосила про намір отримати як федеральну банківську ліцензію в Управлінні з валютного контролю (OCC), так і ліцензію брокерського і торгового майданчика в Комісії з цінних паперів і бірж США (SEC).

Роберт Бенч, головний виконавчий директор Circle, в одному з інвестиційних раундів якої брав участь Goldman Sachs, заявив Bloomberg, що отримання банківської ліцензії дозволить платформі скоротити кількість регуляторів, з яким необхідно працювати:

Повноцінно можна вести тільки одну бесіду. Складно вести одночасно 50 діалогів.

Bloomberg повідомляє, що Circle, швидше за все, зосередиться на отриманні ліцензії SEC, перш ніж почне активно діяти для отримання банківської ліцензії. Реєстрація в SEC дозволить платформі здійснювати операції з токенами, які вважаються цінними паперами.

Джеремі Аллаір, генеральний директор Circle, зазначив, що Circle вже проводить процедуру делістингу багатьох токенів зі своєї криптовалютної біржі Poloniex, які не отримали схвалення SEC. Більше того, Аллаір також заявив, що вони можуть прибрати з платформи ще більше токенів, якщо вважатимуть за необхідне: Ми приймаємо власні юридичні рішення, тому що ви не можете кожен раз дзвонити в SEC і питати: «А цей токен вважається цінним папером чи ні?» Тож цілком очікувано, що ми і далі будемо працювати в цьому напрямку, і з нашої точки зору, це цілком розумно.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Дивись також
Сервіс підбору кредитів
  • Надішліть заявку
  • Дізнайтесь про рішення банку
  • Підтвердіть заявку та отримайте гроші
грн
Замовити кредит онлайн
В Контексті Finance.ua