Понад 50% державного оборонного замовлення в Україні виконують приватні компанії


Понад 50% державного оборонного замовлення в Україні виконують приватні компанії

Понад 50% державного оборонного замовлення виконують приватні компанії, повідомив секретар Ради національної безпеки і оборони України Олександр Турчинов.

“Понад 50% оборонного замовлення виконують вже приватні компанії”, – сказав він під час ІХ Національного експертного форуму в четвер у Києві.

Крім того, О. Турчинов додав, що РНБО готує низку рішень для лібералізації зовнішньоекономічної діяльності, які будуть ухвалені найближчим часом.

“Це передбачає: дозвіл на прямий експорт всіх виробників військової техніки та зброї незалежно від того, чи відносяться вони до державного сектору або приватного. Ми дозволимо імпорт без обмежень для виробників, незалежно від форми власності, для власних потреб у виробництві військової техніки та озброєння”, – зазначив він.

Будуть також зняті всі обмеження за прямими контрактами силових структур із закупівлі зброї за кордоном, коли український виробник не може задовольнити їхні потреби.

На думку секретаря РНБО, такі кроки зміцнять обороноздатність держави.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

  • !

    Передрук, копіювання або відтворення інформації, яка містить посилання на агентство "Інтерфакс-Україна", в будь-якому вигляді суворо заборонено.

Також з цієї теми: Казна та Політика
Дивись також
Весь ринок:Казна та Політика
Все, що ми знаємо про:РНБОУ
Сервіс підбору кредитів
  • Надішліть заявку
  • Дізнайтесь про рішення банку
  • Підтвердіть заявку та отримайте гроші
грн
Замовити кредит онлайн
В Контексті Finance.ua