Підвищення експортного мита на брухт до EUR42 не впливає на зобов'язання України з ЄС - Климпуш-Цинцадзе


Підвищення експортного мита на брухт до EUR42 не впливає на зобов'язання України з ЄС - Климпуш-Цинцадзе

Підвищення ставки вивізного мита на брухт чорних металів з EUR30/тонна до EUR42/тонна безпосередньо не впливає на зобов’язання України за Угодою про асоціацію з Євросоюзом, вважає віце-прем’єр-міністр з питань європейської та євроатлантичної інтеграції України Іванна Климпуш-Цинцадзе .

“Підвищення експортного мита на брухт до EUR42/тонна, передбачене законом, ухваленим Верховною Радою 17 травня 2018 року, безпосередньо не впливає на зобов’язання України за Угодою про асоціацію”, – сказала вона в коментарі агентству “Інтерфакс-Україна”.

За словами В. Климпуш-Цинцадзе, експортери металобрухту в країни-члени ЄС як платили в 2018 році експортне мито EUR7,5/тонна, так і будуть його платити саме в такому розмірі, який був узгоджений сторонами Угоди про асоціацію у відповідному додатку (Додаток I-C).

“Правила СОТ передбачають необхідність дотримання чітко визначеної процедури проведення консультацій з усіма міжнародними торговельними партнерами України і надання їм інформації, яка обґрунтовує необхідність вжиття таких заходів”, – додала віце-прем’єр.

Вона підкреслила, що обставини, які можуть бути належним обґрунтуванням, також чітко визначені правилами СОТ і вимагають серйозних економічних розрахунків.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

  • !

    Передрук, копіювання або відтворення інформації, яка містить посилання на агентство "Інтерфакс-Україна", в будь-якому вигляді суворо заборонено.

Дивись також
В Контексті Finance.ua
Опитування