Хто керуватиме Мінфіном замість Данилюка - депутат


Хто керуватиме Мінфіном замість Данилюка - депутат

Верховна Рада України може прийняти рішення про звільнення міністра фінансів Олександра Данилюка без призначення його наступника, і в такому разі його обов’язки виконуватиме перший заступник міністра Оксана Маркарова.

Таку думку висловив народний депутат України Руслан Демчак, що входить до складу парламентського Комітету з питань фінансової політики та банківської діяльності. Депутат ствердно відповів на питання про те, чи може Рада звільнити Данилюка за поданням прем’єр-міністра Володимира Гройсмана без призначення наступника.

“Виконувачкою обов’язкыв буде перший заступник Оксана Маркарова”, – сказав Демчак. Раніше інший народний депутат, який також входить до складу парламентського Комітету з питань фінансової політики та банківської діяльності, Павло Різаненко, висловив думку, що міжнародні партнери України негативно поставляться до відставки міністра фінансів Олександра Данилюка.

У Міністерстві фінансів України питання поточного керівництва міністерством за запитом УНІАН поки не прокоментували.

Довідка Finance.ua

  • Олександр Данилюк на засіданні уряду 23 травня різко відреагував на відсутність на порядку денному питання призначення своїм заступником Яни Бугримової, про що він клопочеться вже протягом двох років.
  • 6 червня, прем’єр-міністр Володимир Гройсман направив до Верховної Ради подання про звільнення міністра фінансів Олександра Данилюка.
  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

  • !

    Передрук, копіювання або відтворення інформації, яка містить посилання на агентство "УНІАН", в будь-якому вигляді суворо заборонено.

Дивись також
В Контексті Finance.ua
Опитування