Гройсман пропонує Раді звільнити Данилюка


Гройсман пропонує Раді звільнити Данилюка

Прем’єр-міністр України Володимир Гройсман повідомив, що підписав подання до Верховної Ради на звільнення Олександра Данилюка з посади міністра фінансів.

“Підписав подання до Верховної Ради на звільнення з посади міністра фінансів Олександра Данилюка. Після спровокованого ним конфлікту на засіданні уряду він дозволив собі дії, які, на мій погляд, несумісні з подальшим перебуванням на посаді члена Кабінету міністрів”, – написав В.Гройсман на своїй сторінці в соцмережі Facebook в середу.

На його думку, поширення спотвореної інформації серед міжнародних партнерів напередодні важливих для України переговорів з ЄС могло поставити під загрозу їх результати.

«На жаль, Олександр Данилюк не вніс коректив до обраної ним лінії поведінки і після обговорення цієї ситуації з членами урядової команди. Тому я не бачу можливості для нього і далі залишатися в її складі і прошу народних депутатів підтримати моє подання», – додав він.

Прем’єр зазначив, що в таких умовах питання зміни глави Міністерства фінансів має бути вирішено невідкладно.

Зазначимо, що сам Данилюк не має наміру добровільно подавати у відставку.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

  • !

    Передрук, копіювання або відтворення інформації, яка містить посилання на агентство "Українські Новини", в будь-якому вигляді суворо заборонено.

Дивись також
Весь ринок:Казна та Політика
Все, що ми знаємо про:Кабмін
В Контексті Finance.ua
Опитування