ПУМБ випустив першу в Україні металокерамічну карту


ПУМБ випустив першу в Україні металокерамічну карту

Перший Український Міжнародний Банк (ПУМБ) випустив першу в Україні лімітовану серію VIP-карт. Ексклюзивна чорна карта від Mastercard виготовлена з металокераміки та має унікальний дизайн. На сьогодні ця карта є топовою в Україні з точки зору довговічності та вартості виробництва.

Карта випускається на базі преміального продукту World Elite Mastercard® з технологією безконтактної оплати.

«Цю карту неможливо замовити у відділенні – вона видається тільки для VIP-клієнтів, які обслуговуються в банку багато років поспіль. Це наш спосіб подякувати клієнтам за те, що протягом вже довгого часу вони вибрали наш банк своїм партнером для бізнесу і фінансовим консультантом для життя», – прокоментував Дмитро Поліщук, директор департаменту з продуктів роздрібного бізнесу ПУМБ.

Металокерамічні карти відрізняються від пластикових аналогів міцністю та довговічністю. У світі таких карт немає в масовому виробництві – вони виготовляються за індивідуальними замовленнями.

VIP-карти отримали 120 учасників клубу Persona. Карта випущена до діючого рахунку клієнта і зберігає умови і тарифи відповідно до договору за рахунком.

Клієнти ПУМБ, які отримали іменну металокерамічну карту, можуть скористатися рядом переваг від Mastercard: доступом в бізнес-зали аеропортів Києва, Будапешта, Бухареста, Відня, Праги, Москви, Тбілісі, Батумі, знижками на послуги готелів, фітнес-клубів і ресторанів, а також багатьма іншими перевагами.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Дивись також
Весь ринок:Особисті фінанси
Все, що ми знаємо про:ПУМБ
В Контексті Finance.ua
Опитування