Суд призупинив справу щодо повернення "Укртелекому" державі


Суд призупинив справу щодо повернення "Укртелекому" державі

Касаційний господарський суду 5 червня призупинив розгляд справи щодо повернення “Укртелекому” у власність держави. Дата продовження розгляду справи поки невідома.

Причиною призупинення розгляду справи стало клопотання ТОВ ЕСУ про відвід одного з членів суддівської колегії – судді Стратієнко.

ЕСУ вважає, що суддя Стратієнко не може брати участь у розгляді даної справи і підлягає відводу, оскільки, за наявною в Єдиному державному реєстрі судових рішень інформацією, існують рішення за результатами касаційного перегляду, які приймалися переважно на користь Фонду державного майна. Фонд державного майна в цій справі є позивачем і вказане беззаперечно викликає сумніви в об’єктивності і неупередженості судді Стратієнко щодо іншого боку справи, тобто стосовно позивача – ТОВ ЕСУ”, – заявила представник “ЕСУ” в суді.

Представник Фонду держмайна в суді виступила проти відводу судді і вказала, що таким чином в ЕСУ намагаються затягнути розгляд справи.

Колегія суддів Касаційного госпсуду прийняла рішення зупинити провадження у справі до вирішення заяви про відвід судді Стратієнко.

ФДМ заявляв, що в разі повернення телекомунікаційної компанії “Укртелеком” державі вона буде повторно виставлена ​​на продаж.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Дивись також
Весь ринок:Казна та Політика
Все, що ми знаємо про:ФДМУ
В Контексті Finance.ua
Опитування