Кабмін опублікував постанови, які запускають процес малої приватизації


Кабмін опублікував постанови, які запускають процес малої приватизації

Кабінет Міністрів України опублікував дві постанови, які фактично запускають процес малої приватизації в країні.

Про це на своїй сторінці в Facebook написав міністр Кабінету Міністрів України, голова Міжвідомчої робочої групи з питань приватизації Олександр Саєнко.

“Наше завдання – прозора приватизація, вигідні умови, чесні конкурси та найкращі інвестори. Все це допоможе прискорити зростання економіки, дасть нові робочі місця, гідну заробітну плату працівникам цих підприємств”, – написав Саєнко.

Перша постанова “Про затвердження Порядку відбору операторів електронних майданчиків для організації проведення електронних аукціонів з продажу об’єктів малої приватизації, авторизації електронних майданчиків та визначення адміністратора електронної торговельної системи” – відкриває відбір операторів електронних майданчиків для організації проведення електронних аукціонів з продажу об’єктів малої приватизації.

“Відповідальним за забезпечення консультаційної та підприємницької діяльності, спрямованої на обслуговування цієї системи, визначено державне підприємство “Прозорро.Продажі”, яким управляє Міністерство економічного розвитку і торгівлі України”, – написав Саєнко.

Друга постанова “Про затвердження Порядку проведення електронних аукціонів для продажу об’єктів малої приватизації” – регулює питання продажу об’єктів малої приватизації, і відтепер вони будуть продаватися виключно на електронних аукціонах, що серйозно мінімізує ризик корупції, зазначив міністр.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

  • !

    Передрук, копіювання або відтворення інформації, яка містить посилання на агентство "УНІАН", в будь-якому вигляді суворо заборонено.

Дивись також
Весь ринок:Казна та Політика
Все, що ми знаємо про:Кабмін
Топ новини
Обговорюють

Читають

В Контексті Finance.ua
Опитування