Штраф, пеня і компенсація: Нафтогаз вимагає від Київенерго сплати всієї суми боргу


Штраф, пеня і компенсація: Нафтогаз вимагає від Київенерго сплати всієї суми боргу

Заборгованість ПАТ “Київенерго” перед НАК Нафтогаз становить 4,8 млрд грн. У цю суму входять 1,2 млрд грн штрафів та пені, які повинні були бути сплачені в рахунок гарячого водопостачання.

Про це заявив заступник голови КМДА Петро Пантелєєв, якого цитує прес-служба столичної влади.

Він нагадав, що “Нафтогаз” відмовляється укладати договір на постачання газу з Київтеплоенерго на постачання блакитного палива, поки остання компанія не візьме на себе борги, накопичені старим підприємством ПАТ Київенерго.

У НАК Нафтогаз хочуть отримати виплату всього боргу в сумі 4,8 млрд грн. У цю суму входять 1,2 млрд грн штрафів і пені, 1,1 млрд грн – борг за призначені субсидії і пільги, який повинен оплачуватися з бюджету. Решта суми є заборгованістю населення та інших компаній.

Пантелєєв сказав, що з 1 червня Київтеплоенерго повинно було відновити подачу гарячої води в будинки, в яких були проведені гідравлічні випробування. Однак через відмову НАК Нафтогаз укладати договори з новим підприємством Київтеплоенерго більше ніж 3 тисяч багатоповерхівок столиці досі залишаються без гарячого водопостачання.

Для вирішення даної проблеми столична влада звернулися до Кабміну і сподівається знайти рішення в сформованій ситуації.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Дивись також
Весь ринок:Енергетика
Все, що ми знаємо про:Нафтогаз України
В Контексті Finance.ua
Опитування