ФГВФО оптом продає активи банків Курченка на 16 млрд грн


ФГВФО оптом продає активи банків Курченка на 16 млрд грн

11 червня Фонд гарантування проведе “голландський” аукціон з продажу прав кредитної вимоги Брокбізнесбанку на 12,6 млрд грн за 141 договорами, в заставі по яким – майнові права та товари в обороті (переважно нафтопродукти).

Із даних ФГВФО та судових матеріалів випливає, що серед боржників – у т.ч. ТОВ “Гатіора”, ТОВ “БК “Гефест альянс”, ТОВ “Плавт сервіс”, ТОВ “Укркомерцпостач”, ТОВ “Грант Тайм” тощо.

Більшість з цих фірм фігурує також у переліку боржників “Реал Банку”, право вимоги до яких Фонд гарантування планує продавати 14 червня. Загальний обсяг відповідного лоту – 3,65 млрд грн.

За даними ЗМІ, як мінімум частина з наведених компаній співпрацювала зі структурами Курченка.

Довідка Finance.ua
  • Брокбізнесбанк був визнаний неплатоспроможним у кінці лютого 2014 року, а в червні того ж року його відправили на ліквідацію.

  • ФГВФО подав позов до 35 осіб – членів керівних органів (наглядової ради, правління, кредитного комітету) Брокбізнесбанку – про відшкодування шкоди та солідарне стягнення на користь банку 8,9 млрд грн. Серед відповідачів – у т.ч. брати Буряки та Сергій Курченко.
  • На 01.04.2018 вкладники Брокбізнесбанку в межах гарантійної суми отримали компенсації від Фонду гарантування на 2,6 млрд грн (96,6% запланованих виплат).
  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Дивись також
Весь ринок:Фондовий ринок
Все, що ми знаємо про:ФГВФО
Топ новини
Обговорюють

Читають

В Контексті Finance.ua
Опитування