"Нафтогаз" у червні планує почати закупівлю газу у українських приватних компаній


"Нафтогаз" у червні планує почати закупівлю газу у українських приватних компаній

НАК “Нафтогаз України” має намір у червні здійснити тестову закупівлю природного газу внутрішнього видобутку у приватних газодобувних підприємств України, повідомила прес-служба компанії.

За її даними, ціна закупівлі природного газу внутрішнього видобутку в червні поточного року складе 6,9 тис. грн за 1 тис. куб. м (без ПДВ) або близько $264,4.

Типовий договір купівлі-продажу природного газу та перелік необхідних документів розміщені на сайті НАК.

Як повідомлялося, “Нафтогаз” з 1 червня 2018 року збільшить ціну на газ, що відпускається промисловим споживачам на умовах передоплати, на 8,9%, або 810 грн – до 9 тис. 952,8 грн за 1 тис. куб. м (з ПДВ). Зазначена ціна актуальна для споживачів, які закуповують газ по передоплаті обсягом понад 50 тис. куб. м на місяць за умови відсутності боргів перед компанією і для 100%-х “дочок” НАК.

Для інших покупців ціна в наступному місяці зросте на 8,5%, або 852 грн – до 10 тис. 893,6 грн за 1 тис. куб. м (з ПДВ).

“Нафтогаз України” об’єднує найбільші нафтогазовидобувні підприємства країни. Холдинг є монополістом з транзиту і зберігання природного газу в підземних сховищах, а також з транспортування нафти трубопровідним транспортом по території країни.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

  • !

    Передрук, копіювання або відтворення інформації, яка містить посилання на агентство "Інтерфакс-Україна", в будь-якому вигляді суворо заборонено.

Дивись також
Сервіс підбору кредитів
  • Надішліть заявку
  • Дізнайтесь про рішення банку
  • Підтвердіть заявку та отримайте гроші
грн
Замовити кредит онлайн
В Контексті Finance.ua