Проблем з електроенергією на Луганщині не буде - рішення Кабміну


Проблем з електроенергією на Луганщині не буде - рішення Кабміну

Уряд вирішив принципове питання для будівництва електропідстанції у Кремінній на Луганщині – надав дозвіл на розроблення проекту землеустрою щодо відведення ділянок для будівництва підстанції.

Про це інформує прес-служба Луганської обласної державної адміністрації.

“На засіданні Кабінету Міністрів України прийнято розпорядження стосовно надання дозволу державному підприємству «Національна енергетична компанія «Укренерго» на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельних ділянок орієнтовною загальною площею 18,9191 гектарів. … Передбачено, що земельні ділянки будуть надані зазначеному підприємству в постійне користування для розміщення, будівництва, експлуатації та обслуговування об’єкта передачі електричної енергії – підстанції 500 кВ «Кремінська» із заходами повітряних ліній 500 кВ Донбаська – Донська та 220 кВ Кремінська – Ювілейна», – йдеться в повідомленні.

Зазначається, що згадані ділянки вилучаються із постійного користування державного підприємства «Кремінське лісомисливське господарство».

«Реалізація проекту дозволить з’єднати область з об’єднаною енергетичною системою України, забезпечивши надійне постачання електричної енергії на Луганщину. Питання є стратегічним, а його вирішення допоможе налагодити роботу великих промислових підприємств регіону та залучити додаткові інвестиції на територію області», – наголосив заступник голови облдержадміністрації Юрій Клименко, коментуючи рішення уряду.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Дивись також
Сервіс підбору кредитів
  • Надішліть заявку
  • Дізнайтесь про рішення банку
  • Підтвердіть заявку та отримайте гроші
грн
Замовити кредит онлайн
В Контексті Finance.ua