Україна продовжила на 3 роки санкції для "Масандри" і низки інших кримських підприємств


Україна продовжила на 3 роки санкції для "Масандри" і низки інших кримських підприємств

Україна продовжила дію спеціальних економічних та інших обмежувальних заходів (санкцій) строком на три роки щодо низки підприємств Криму, перереєстрованих згідно з російським законодавством.

Згідно з оприлюдненими на сайті Президента України оновленими списками, блокування активів, обмеження торговельних операцій, призупинення виконання економічних і фінансових зобов’язань, анулювання або призупинення ліцензій, а також інші обмежувальні заходи продовжуються для: “Виробничо-аграрного об’єднання “Масандра”, “Заводу шампанських вин “Новий Світ”, “Сімферопольського виноробного заводу”, “Кримського виноробного заводу” (раніше “Первомайський виноробний завод”).

Крім того, санкції продовжуються для агропромислової фірми “Прибережна”, “Агропромкомбінату “Виноградний”, “Кримського риборозплідника”, низки філій “Масандри” та інших юридичних осіб.

Як повідомлялося, оновлені списки збільшені в 1,4-1,6 разу: під санкції потрапили 1748 фізичних та 756 юридичних осіб, тоді як рік тому в санкційних списках було 1228 фізичних і 468 юридичних осіб.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

  • !

    Передрук, копіювання або відтворення інформації, яка містить посилання на агентство "Інтерфакс-Україна", в будь-якому вигляді суворо заборонено.

Дивись також
Сервіс підбору кредитів
  • Надішліть заявку
  • Дізнайтесь про рішення банку
  • Підтвердіть заявку та отримайте гроші
грн
Замовити кредит онлайн
В Контексті Finance.ua