Google і LG представили дисплей надвисокої роздільної здатності для VR-шоломів


Google і LG представили дисплей надвисокої роздільної здатності для VR-шоломів

Компанії Google і LG Display, як і очікувалося, представили на заході SID (Society for Information Display) в Лос-Анджелесі (Каліфорнія, США) передовий екран для натільних пристроїв — насамперед шоломів віртуальної реальності (VR).

Новинка зроблена за технологією органічних світлодіодів (OLED). Розмір складає 4,3 дюйма за діагоналлю, а частота оновлення досягає 120 Гц.

Дисплей має надвисоку роздільну здатність — 4800 × 3840 точок. Таким чином, піксельна щільність досягає 1443 PPI (точок на дюйм).

При використанні двох екранів (для лівого і правого ока) сумарна роздільна здатність буде досягати 7680 × 4800 пікселів. Це забезпечить найвищу якість зображення у VR-шоломах та інших натільних гаджетах.

Новинка дозволяє формувати поле зору за горизонталлю/вертикаллю до 120/96 градусів. Контрастність перевищує 15 000:1.

Відзначається також, що панель розроблялася з урахуванням можливості застосування в самодостатніх шоломах віртуальної реальності. Зокрема, роботу двох таких дисплеїв зможе забезпечувати мобільний процесор топового рівня. Щоправда, в цьому випадку частота оновлення буде нижчою від згаданих 120 Гц — можливо, 75 Гц.

Про терміни появи перших пристроїв, оснащених новими екранами, нічого не повідомляється.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Дивись також
В Контексті Finance.ua
Опитування