Ринки чекає подальше зниження - Мобіус


Ринки чекає подальше зниження - Мобіус

Учасникам ринку слід очікувати подальшого зниження на emerging markets, заявив відомий інвестор Марк Мобіус в інтерв’ю Bloomberg TV.

На його думку, ситуація в Туреччині може створити “ефект доміно” для всієї групи, а у Аргентини і Бразилії справи йдуть не надто добре.

Крім того, інвестори, ймовірно, продовжать йти з Індонезії, Таїланду і Філіппін на тлі політичних ризиків, вважає ветеран EM.

М. Мобіус понад 40 років працював з інвестиціями в ринки, що розвиваються. Майже три десятиліття він очолював групу emerging markets в інвестфонді Franklin Templeton Investments і залишив свою посаду в січні цього року. На піку кар’єри він керував активами більш ніж на $60 млрд.

Раніше в цьому році М. Мобіус зібрався на пенсію, але повернувся на початку травня, щоб запустити нову керуючу компанію Mobius Capital Partners, що спеціалізується на інвестиціях у вузьке коло емітентів emerging markets і прикордонних ринків.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

  • !

    Передрук, копіювання або відтворення інформації, яка містить посилання на агентство "Інтерфакс-Україна", в будь-якому вигляді суворо заборонено.

Дивись також
В Контексті Finance.ua
Опитування