ДФС відновила розмитнення нафтопродуктів після 3-денної зупинки


ДФС відновила розмитнення нафтопродуктів після 3-денної зупинки

Державна фіскальна служба (ДФС) відновила митне оформлення нафтопродуктів в Україні.

Про це йдеться в повідомленні прес-служби Нафтогазової асоціації України (НАУ).

Наголошується, що згідно з повідомленням імпортерів палива, у другій половині дня 21 травня Енергетична митниця ДФС приступила до оформлення митних декларацій.

Митне оформлення нафтопродуктів не здійснювалося з 18 по 21 травня 2018 року через технічний збій обладнання на Енергомитниці.

“Згідно з інформацією, отриманою від імпортерів палива, поточний простій в оформленні нафтопродуктів не встиг істотно позначитися на роботі підприємств. АЗС працюють в нормальному режимі, обслуговуючи клієнтів”, – наголошується в повідомленні.

НАУ звертає увагу, що регулярні збої в роботі ДФС можуть призвести до простоїв вагонів, як наслідок, до штрафних санкцій “Укрзалізниці”, подорожчання палива і навіть тимчасового дефіциту нафтопродуктів на ринку України.

НАУ була створена в 2009 році, до її складу входять компанії “Укргазвидобування”, WOG, ОККО, Shell, AMIC Україна, Socar, KLO, “Паралель”, SunOil, GT Group, Glusco, “Центрнафтогазпостач”, а також оптові постачальники “Альянс Ойл Україна” та “БНК-Україна”.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

  • !

    Передрук, копіювання або відтворення інформації, яка містить посилання на агентство "Українські Новини", в будь-якому вигляді суворо заборонено.

Також з цієї теми: Казна та Політика
Дивись також
В Контексті Finance.ua
Опитування