"УЗ" прогнозує перевезення по маршруту Київ-аеропорт "Бориспіль" на рівні 3,8 млн пасажирів


"УЗ" прогнозує перевезення по маршруту Київ-аеропорт "Бориспіль" на рівні 3,8 млн пасажирів

Перевезення по маршруту Київ – міжнародний аеропорт “Бориспіль” на рівні 3,8 млн пасажирів прогнозує “Укрзалізниця” вже в 2019 році.

Як повідомила “Укрзалізниця”, станом на 22 травня виконано близько 25% загального обсягу робіт з будівництва швидкісної лінії залізничного сполучення між Києвом і аеропортом. Зокрема, розроблено проект будівництва залізничної гілки, проведені роботи із землевідведення, розпочато формування земляного полотна та технічне укладання решітки.

“Згідно з попередніми даними, обсяг перевезень пасажирів залізничним транспортом в 2019 році складе 3,8 млн пасажирів з подальшим збільшенням в 2020 році до 4,1 млн, в 2021-му – майже до 4,4 млн”, – повідомляє компанія.

Надалі планується звести залізничний міст довжиною 272 м над автотрасою Київ – Харків, побудувати пасажирські платформи з навісами біля аеропорту “Бориспіль”, повністю облаштувати земполотно і прокласти нові залізничні колії загальною протяжністю 3,7 км.

Термін закінчення будівництва – до 1 грудня 2018 року. Загальна вартість проекту – 583,3 млн грн.

Залізничне пасажирське сполучення між Києвом і аеропортом “Бориспіль” організовується за маршрутом між станціями Київ-Пасажирський – Київ-Деміївський – Дарниця – станція ім. Г.Кірпи – аеропорт “Бориспіль” (термінал D). Надалі заплановано ще одну зупинку біля залізничної естакади в районі автомагістралі Київ – Харків. По маршруту передбачено курсування рейкових автобусів виробництва польської компанії PESA.

Очікувана час в дорозі складе 35-40 хвилин, стоянки поїзда на кінцевих станціях – по 10 хвилин.

Довідка Finance.ua:

  • Уряд України має намір реалізувати проект швидкісного залізничного сполучення з міжнародним аеропортом “Бориспіль” в грудні 2018 року.
  • Вартість квитка може скласти 80-120 грн.
  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

  • !

    Передрук, копіювання або відтворення інформації, яка містить посилання на агентство "Інтерфакс-Україна", в будь-якому вигляді суворо заборонено.

Також з цієї теми: Казна та Політика
Дивись також
В Контексті Finance.ua
Опитування