Китай готується знизити мито на імпорт легкових автомобілів до 15% з 25% - ЗМІ


Китай готується знизити мито на імпорт легкових автомобілів до 15% з 25% - ЗМІ

Китайська влада готуються знизити мито на імпорт легкових автомобілів до 15% з нинішніх 25%, повідомляє агентство Bloomberg з посиланням на обізнані джерела.

Таке рішення, за словами джерел, вже прийнято Держрадою КНР.

Поточний розмір мита на імпорт машин діяв протягом більше 10 років.

Від зниження мит на імпорт автомобілів Китаєм, безумовно, виграють американські автовиробники, включаючи Tesla Inc. і Ford Motor Co., однак це також сприятливий фактор і для компаній Європи та Азії – від Daimler AG до Toyota.

Китайська влада стверджує, що план зниження мит на імпорт автомобілів є давнім і не пов’язаний з тиском Вашингтона.

Як повідомлялося, в минулі вихідні представники США і КНР заявили про успіх чергового раунду торговельних переговорів. Віце-прем’єр Держради КНР Лю Хе повідомив, що сторони погодилися вживати заходів, які не допустили б торговельної війни між країнами, включаючи протидію зростанню торгових тарифів.

США і Китай “поставили торгову війну на паузу”, заявив у неділю американський міністр фінансів Стівен Мнучін. За його словами, Вашингтон і Пекін дійсно відмовилися від ідеї взаємного підвищення торгових тарифів і продовжують працювати над деталями угоди між двома країнами.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

  • !

    Передрук, копіювання або відтворення інформації, яка містить посилання на агентство "Інтерфакс-Україна", в будь-якому вигляді суворо заборонено.

Дивись також
В Контексті Finance.ua
Опитування