Власник ТАСкомбанку став головою правління фінустанови


Власник ТАСкомбанку став головою правління фінустанови

Національний банк України (НБУ) погодив кандидатуру Сергія Тігіпка на посаду голови правління ТАСкомбанку (Київ), повідомив ТАСкомбанк в системі розкриття інформації Нацкомісії з цінних паперів та фондового ринку.

“Згідно з наказом №346-до від 18 травня і на підставі отримання письмової згоди Національного банку України, з 18 травня Сергій Леонідович Тігіпко приступив до виконання обов’язків голови правління АТ “ТАСкомбанк”, – зазначено в повідомленні.

Як повідомлялося, в березні 2018 року наглядова рада ТАСкомбанку призначила головою правління фінустанови С. Тігіпка замість Катерини Мелеш, яка була звільнена з посади на вимогу НБУ через порушення банком законодавства у сфері фінансового моніторингу.

За даними НБУ, на 1 січня 2018 року основним власником ТАСкомбанку був С. Тігіпко, якому належало 99,86851% акцій.

Згідно з даними Нацбанку України, на 1 січня 2018 року за розміром чистих активів ТАСкомбанк займав 18-е місце (13,843 млрд грн) серед 84 діючих банків.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

  • !

    Передрук, копіювання або відтворення інформації, яка містить посилання на агентство "Інтерфакс-Україна", в будь-якому вигляді суворо заборонено.

Дивись також
Весь ринок:Фондовий ринок
Все, що ми знаємо про:Таскомбанк
В Контексті Finance.ua
Опитування