Розкрито обсяги приватних інвестицій в українські стартапи (інфографіка)


Розкрито обсяги приватних інвестицій в українські стартапи (інфографіка)

Українська асоціація венчурного і приватного капіталу (UVCA) вперше розкрила обсяг приватних інвестицій в українські стартапи за 2017 рік.

Сума склала 126 мільйонів доларів.

Про це повідомляється в щорічному огляді українського інвестиційного ринку Ukrainian Venture Capital and Private Equity Overview 2017, складеного в партнерстві з Deloitte.

Вперше в огляді представлений обсяг приватних інвестицій в українські компанії, сума яких склала 126,7 млн доларів на 14 угод.

Наголошується, що це дуже хороший показник, оскільки за останні три роки кількість приватних інвестицій в українські компанії не перевищувала 3-4 угоди.

У звіті також оприлюднені більш точні дані щодо залучених інвестицій через ICO, загальна сума яких за 2017 рік склала 160,3 млн доларів через продаж токенів.

У 2017 році 19 українських компаній провели успішне ICO, серед них — Neuromation (71,6 млн доларів), DMarket (19,1 млн доларів), Propy (15,4 млн доларів).

Обсяг венчурних інвестицій за 2017 рік склав 268,6 млн доларів на 89 українських компаній.

У більшості угод фігурує Київ, інвестиції також отримали підприємства з Дніпра, Харкова, Одеси, Львова, Запоріжжя та Миколаєва.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Також з цієї теми: Фондовий ринок
Дивись також
Сервіс підбору кредитів
  • Надішліть заявку
  • Дізнайтесь про рішення банку
  • Підтвердіть заявку та отримайте гроші
грн
Замовити кредит онлайн
В Контексті Finance.ua