Зміни в тарифах з обслуговування фізичних осіб з 01.07.2018


Зміни в тарифах з обслуговування фізичних осіб з 01.07.2018

Шановні клієнти!

Інформуємо вас про зміни Тарифів з обслуговування фізичних осіб, які будуть запроваджені з 1 липня 2018 року:

щомісячна плата за обслуговування поточного рахунку в іноземній валюті (євро або долар США) складатиме 85 гривень;
плату за зняття коштів у банкоматах інших банків на території України відмінено.
Даними змінами ми завершуємо поступове приведення тарифів у відповідність до нашої бізнес моделі, яка передбачає простоту та прозорість в структурі наших послуг та тарифів, надає клієнтам зручний доступ до управління власними коштами з використанням засобів електронного банкінгу. Ми здійснили інвестиції в розширення функціоналу нашої системи інтернет-банкінгу, а також запровадили мобільний додаток. Ми продовжуємо працювати над подальшим розвитком можливостей нашого мобільного додатку і впровадженням інноваційних підходів в обслуговуванні приватних осіб. При цьому, безпека та захист є для нас найвищим пріоритетом в наданні послуг клієнтам, і тому наші системи електронного банкінгу і внутрішні процеси обробки клієнтських операцій відповідають як національним вимогам, так і вимогам Європейського Союзу.

Також нагадуємо, якщо для вас запроваджені зміни в Тарифах з обслуговування фізичних осіб є неприйнятними, ви можете звернутися до відділення ПроКредит Банку до 30 червня 2018 року, і оформити закриття рахунків та дострокове повернення депозиту без втрати нарахованих відсотків.

Для отримання більш детальної інформації, будь ласка, ознайомтесь з новою редакцією Тарифів з обслуговування фізичних осіб, що розміщені на інтернет-сторінці Банку.

З повагою,
ПроКредит Банк

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Дивись також
Весь ринок:Особисті фінанси
Все, що ми знаємо про:ПроКредит Банк
В Контексті Finance.ua
Опитування