Райффайзен Банк Аваль знову став лідером рейтингу надійності та життєздатності українських банків, — Mind


Райффайзен Банк Аваль знову став лідером рейтингу надійності та життєздатності українських банків, — Mind

Київ. 17 травня. — Райффайзен Банк Аваль знову став лідером рейтингу надійності та життєздатності українських банків, складеного бізнес-порталом Mind за результатами I кварталу 2018 року.

Як зазначає Mind, цього разу було значно оновлено методику підготовки рейтингу — тепер враховуються також ключові нормативи діяльності банків, які розраховуються НБУ і з початку 2018 року публікуються регулятором.

При цьому, як і раніше, беруться до уваги фактори, що визначають життєздатність банків: достатність капіталу, якість кредитного портфеля, рентабельність діяльності банку, ліквідність, підтримка та ризики власників, безперебійність виплат, системне значення банку, ризик відкритої валютної позиції.

Mind — незалежний журналістський бізнес-портал. Рейтинг життєздатності банків ─ інформаційний проект оцінки надійності фінустанов України, що готується порталом кожні три місяці.

До рейтингу за результатами першого кварталу 2018 року увійшли банки, ринкова частка яких перевершує 0,3% від усіх платоспроможних банків.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Дивись також
Весь ринок:Особисті фінанси
Все, що ми знаємо про:Райффайзен Банк Аваль
В Контексті Finance.ua
Опитування