Комісія США з цінних паперів і бірж запустила фейковий ICO сайт


Комісія США з цінних паперів і бірж запустила фейковий ICO сайт

Комісія США з цінних паперів і бірж вирішила створити спеціальний сайт, який максимально схожий на шахрайські ICO проекти, щоб потенційні інвестори на його прикладі навчилися відрізняти скам проекти від справжніх.

Американський регулятор оголосив у середу, що він запустив сайт псевдо ICO під назвою HoweyCoin, імовірно названий на честь Howey Test.

Тест Хоуі* (правовий критерій, який використовується в американській судовій практиці для визначення того, чи є той чи інший інструмент або комерційна операція інвестиційним контрактом і, відповідно, цінним папером; даний тест включає в себе чотири ознаки: а) інвестування грошей, б) загальне підприємство, в) очікування прибутку, г) виключно від зусиль третіх осіб; даний тест був вироблений в ході судового прецеденту “СЕК” проти “УМ Хоуі Ко.”).

Однак, на сайті спеціально вказується, що «пропозиція не є справжньою». Користувачі, які намагаються інвестувати в токени, замість цього будуть перенаправлені на спеціальні сторінки, де докладно розповідається про ознаки шахрайських ICO.

Згідно з веб-сайтом HoweyCoin – цей проект орієнтований на туристичний бізнес, який “зав’язаний на процесингу платежів у фіатних валютах, а найголовніше – більшість цих бізнесів вимагають шалених комісійних”.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Дивись також
В Контексті Finance.ua
Опитування