"Укрпошта" планує стати транзитером міжнародних пересилань між Європою і Азією


"Укрпошта" планує стати транзитером міжнародних пересилань між Європою і Азією

ПАТ “Укрпошта” бере участь у проекті Державної фіскальної служби (ДФС) і Мінфіну з обробки транзитних відправлень і має намір розширювати перелік поштових операторів-партнерів. Раніше Кабмін видав розпорядження про здійснення в 2018-2019 роках даного проекту з розвитку пересилання міжнародних відправлень, повідомляє ЦТС.

“У всьому світі поштова логістика розвивалася з урахуванням потреб клієнтів e-сommerce. Однак недосконалість нормативної бази України призвела до того, що в доставці товарів українським споживачам брала участь велика кількість національних пошт інших країн-посередників. Це значно обмежувало перелік інтернет-магазинів з прямою доставкою товарів в Україну. До того ж необґрунтовано збільшувало вартість і терміни доставки. Водночас приватні оператори мали можливість працювати без обмежень з національними поштами інших країн світу. Зараз будемо мати рівні умови у співпраці з поштовими операторами, як у національних пошт багатьох країн, серед яких Польща, Німеччина, країни Прибалтики, Чехія, Казахстан”, – заявив в.о. гендиректора “Укрпошти” Ігор Смілянський.

Разом з імпортом і експортом світові пошти активно розвивають транзитний бізнес, виконуючи функцію хабів для цілих регіонів. Завдяки пілотному проекту в Україні з’явиться можливість поступово запустити обробку транзитних поштових відправлень для Європи і Азії.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Дивись також
Сервіс підбору кредитів
  • Надішліть заявку
  • Дізнайтесь про рішення банку
  • Підтвердіть заявку та отримайте гроші
грн
Замовити кредит онлайн
В Контексті Finance.ua