"Київводоканал" виплатить акціонерам 11,3 млн грн дивідендів за 2017 р


"Київводоканал" виплатить акціонерам 11,3 млн грн дивідендів за 2017 р

ПрАТ “Акціонерна компанія “Київводоканал” за підсумками 2017 року виплатить акціонерам 11 млн 296,5 тис. грн дивідендів.

Згідно з повідомленням компанії в системі розкриття інформації Нацкомісії з цінних паперів і фондового ринку (НКЦПФР), опублікованим в середу, відповідне рішення ухвалили збори акціонерів компанії.

Термін виплати дивідендів – з 11 червня по 27 жовтня 2018 року.

Як повідомлялося раніше, “Київводоканал” за підсумками 2017 року збільшив чистий прибуток в 2,8 разу в порівнянні з 2016 роком – до 112,9 млн грн.

АК “Київводоканал” створено в 2001 році шляхом перетворення однойменного державного комунального об’єднання столиці, створеного в 1992 році на базі Київського виробничого управління водопровідно-каналізаційного господарства, заснованого в 1977 році.

“Київводоканал” надає послуги водопостачання та водовідведення. На квітень-2018 структура компанії включала головний офіс і 16 структурних підрозділів.

“Київводоканал” обслуговує близько 7 тис. км водопровідних мереж у столиці. Проектна потужність господарсько-питного водопроводу столиці становить 2,1 млн куб. м/добу, середньодобова подача води споживачам – 0,9 млн куб. м/добу.

Основними акціонерами компанії, згідно з даними НКЦБФР, на IV квартал 2017 року є ПрАТ “Компанія “Київенергохолдинг” (67%, Київ) та департамент комунальної власності Київської міськдержадміністрації (25,5%).

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

  • !

    Передрук, копіювання або відтворення інформації, яка містить посилання на агентство "Інтерфакс-Україна", в будь-якому вигляді суворо заборонено.

Дивись також
Сервіс підбору кредитів
  • Надішліть заявку
  • Дізнайтесь про рішення банку
  • Підтвердіть заявку та отримайте гроші
грн
Замовити кредит онлайн
Топ новини
Обговорюють

Читають

В Контексті Finance.ua