Високотехнологічний військовий конвертоплан здійснив свій перший політ (відео)


Високотехнологічний військовий конвертоплан здійснив свій перший політ (відео)

Інноваційний американський конвертоплан V-280 Valor, що розробляється компанією Bell Helicopter, здійснив свій перший політ, поки що в літаковому режимі. Про це пише Defense News.

В рамках польоту V-280 Valor розвинув швидкість до 325 кілометрів на годину. Інші деталі тестування конвертоплана поки невідомі. Експерти в рамках польотів тестували перехід від одного типу польоту в інший – з «вертолітного» до «літакового». Крім того, оцінювалася робота бортового обладнання.

Раніше V-280 Valor пройшов наземні випробування, а також зробив кілька маленьких злетів у вертолітному режимі з різним нахилом повітряних гвинтів.

Проект V-280 Valor був представлений ще в 2013 році. Планується, що конвертоплан здатний як на вертикальний, так і горизонтальний зліт. При цьому подібний перехід дуже складний в управлінні, оскільки апарат втрачає в ході під час переходу від вертолітного режиму до літакового. У розробці Valor беруть участь Lockheed Martin, GE, Moog, IAI, TRU Simulation & Training, Astronics, Eaton, GKN Aerospace, Lord, Meggitt і Spirit AeroSystems.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Дивись також
В Контексті Finance.ua
Опитування