Київ направить 869 млн грн на ремонт житлового фонду


Київ направить 869 млн грн на ремонт житлового фонду

Київ направить 869 млн грн на поточний і капітальний ремонт житлових будинків у столиці, зокрема, на ремонт покрівель, мереж, внутрішньобудинкових систем та фасадів, повідомила прес-служба Київської міської державної адміністрації (КМДА).

Згідно з повідомленням, київські ЖЕКи спрямують на поточний ремонт мереж, покрівель і електрощитових 265 млн грн, отриманих в якості тарифу на утримання будинків та прибудинкових територій.

“Ці кошти будуть спрямовані на ремонт 1,2 тис. покрівель, ремонт внутрішніх систем теплопостачання, гарячого і холодного водопостачання в більш ніж 8 тис. будинків. Також увага буде приділятися ремонту систем електропостачання в зв’язку зі збільшенням загальної потужності побутових електроприладів у квартирах”, – цитується в повідомленні КМДА директор департаменту житлово-комунальної інфраструктури КМДА Дмитро Науменко.

Крім того, за його словами, райадміністрації Києва в рамках програми соціально-економічного розвитку на 2018 рік направлять 604 млн грн на капітальний ремонт 2,1 тис. об’єктів. Кошти будуть використані на капремонт покрівель, сходових клітин, внутрішньобудинкових систем, фасадів і дитячих майданчиків.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

  • !

    Передрук, копіювання або відтворення інформації, яка містить посилання на агентство "Інтерфакс-Україна", в будь-якому вигляді суворо заборонено.

Дивись також
Весь ринок:Нерухомість
Все, що ми знаємо про:КМДА
Топ новини
Обговорюють

Читають

В Контексті Finance.ua
Опитування