Ціна паперів Puma досягала рекорду


Ціна паперів Puma досягала рекорду

Французька холдингова компанія Kering SA, що володіє багатьма відомими модними брендами, розподілила між своїми акціонерами основну частину належного їй пакету акцій виробника спортивного одягу Puma SE.

Акціонери отримали по одному паперу Puma за кожні 12 належних їм акцій Kering, повідомляється в прес-релізі французької компанії.

Таким чином, Kering тепер володіє 15,85% акцій Puma, що перебувають в обігу і голосують, в порівнянні з приблизно 86% раніше.

Раніше компанія повідомляла про те, що має намір зосередитися виключно на брендах класу “люкс”, включаючи Gucci, Yves Saint Laurent і Balenciaga.

Холдингова компанія Artemis, що належить родині Піно і володіє 40,9% акцій Kering, отримала 29%-у частку в Puma після розподілу акцій.

Приріст котирувань акцій Puma на 13:56 МСК становить 4,9% – до 437 євро. Раніше в ході торгів в середу підйом цін сягав 7,3% – до рекордних 477,5 євро. Капіталізація компанії становить близько 6,69 млрд євро.

Акції Kering подорожчали на 1,6%.

Kering володіє повністю або частково такими відомими модними брендами, як Gucci, Yves Saint Laurent, Stella McCartney, Alexander McQueen, Brioni і Bottega Veneta.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

  • !

    Передрук, копіювання або відтворення інформації, яка містить посилання на агентство "Інтерфакс-Україна", в будь-якому вигляді суворо заборонено.

Дивись також
В Контексті Finance.ua
Опитування