Обсяг "сміттєвих" цінних паперів у банках, що ліквідуються, становить 12,7 млрд гривень, - ФГВФО


Обсяг "сміттєвих" цінних паперів у банках, що ліквідуються, становить 12,7 млрд гривень, - ФГВФО

Фонд гарантування вкладів фізичних осіб констатує, що обсяг “сміттєвих” цінних паперів у банках, що ліквідуються, становить 12,7 млрд гривень.

Про це повідомив директор департаменту консолідованого продажу активів ФГВФО Тарас Єлейко в ході круглого столу “Сміттєві” цінні папери як перешкода розвитку фондового ринку”.

“Сумарно портфель цінних паперів у банках, що ліквідуються, становить трохи більше 15 млрд гривень. Серед них такі, за якими не було котирувань, або які визнані фіктивними – більше 12,7 млрд гривень. Всі ці папери ми зобов’язані виставляти на торги”, – констатував Єлейко.

Водночас він підкреслив, що незважаючи на велику кількість сміттєвих цінних паперів, у портфелі фонду також є і ліквідні папери.

“Наприклад, аукціон з продажу акцій “Мотор Січі”, де чотирма пакетами була продана частка 1% від статутного капіталу. Ціни на ці акції оновили історичні рекорди в процесі торгів”, – підкреслив Єлейко.

Він також зазначив, що в загальний портфель цінних паперів не входять ОВДП, які перебувають у заставі Національного банку.

У свою чергу заступник директора-розпорядника ФГВФО Світлана Рекрут повідомила, що в інтересах держави, кредиторів і всіх учасників фондового ринку реалізувати цінні папери в банках, що ліквідуються.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

  • !

    Передрук, копіювання або відтворення інформації, яка містить посилання на агентство "Українські Новини", в будь-якому вигляді суворо заборонено.

Також з цієї теми: Фондовий ринок
Дивись також
Весь ринок:Фондовий ринок
Все, що ми знаємо про:ФГВФО
Сервіс підбору кредитів
  • Надішліть заявку
  • Дізнайтесь про рішення банку
  • Підтвердіть заявку та отримайте гроші
грн
Замовити кредит онлайн
В Контексті Finance.ua