Кабмін погодив вступ "Укрзалізниці" до ЄБА


Кабмін погодив вступ "Укрзалізниці" до ЄБА

Кабінет Міністрів України погодив вступ ПАТ “Укрзалізниця” до об’єднання юросіб “Європейська Бізнес Асоціація” на правах повного члена.

Відповідне рішення уряд ухвалив на засіданні в Києві в середу.

Передбачається, що це поліпшить інвестклімат в країні, а також принесе користь залізничній індустрії, суспільству, сприятиме розвитку співробітництва Україна-ЄС.

Вступний внесок в розмірі EUR400, а також щорічні членські внески в розмірі EUR1400 планується оплачувати в гривневому еквіваленті за рахунок власних коштів ПАТ, які “Укрзалізниця” має намір компенсувати потенційною можливістю отримання додаткових коштів.

Членство “Укрзалізниці” в ЄБА ,на думку ПАТ, призведе до покращення умов розвитку залізничних перевезень.

Раніше повідомлялося, що загальні збори керівників-учасників Транскаспійського міжнародного транспортного маршруту 8 травня 2018 року в Баку затвердили в. о. голови правління ПАТ “Укрзалізниця” Євгена Кравцова членом правління об’єднання юридичних осіб “Міжнародна асоціація “Транскаспійський міжнародний транспортний маршрут”.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

  • !

    Передрук, копіювання або відтворення інформації, яка містить посилання на агентство "Інтерфакс-Україна", в будь-якому вигляді суворо заборонено.

Дивись також
В Контексті Finance.ua
Опитування