НБУ розглядає можливість змін в організації інкасації коштів та перевезення валютних цінностей банків


НБУ розглядає можливість змін в організації інкасації коштів та перевезення валютних цінностей банків

Національний банк розглядає можливість змін в організації інкасації коштів та перевезення валютних цінностей банків в Україні.

Про це йдеться в повідомленні прес-служби НБУ.

Зокрема, регулятор запрошує громадськість до обговорення можливих змін у разі схвалення проекту постанови правління регулятора “Про затвердження змін до інструкції з організації інкасації коштів та перевезення валютних цінностей банків в Україні”.

Розроблений Національним банком проект постанови вносить зміни до інструкції з організації інкасації коштів та перевезення валютних цінностей банків в Україні, затвердженої постановою правління Національного банку україни № 29 від 31 березня 2017 року.

Зазначається, що запропонований проект постанови правління НБУ конкретизує перелік документів, які подає банк у разі початку нового виду діяльності, а саме інкасації коштів та перевезення валютних цінностей; уточнює вимоги про наявність бездоганної ділової репутації керівника підрозділу інкасації банку; та регулює інші питання, пов’язані з удосконаленням організації інкасації коштів та перевезення валютних цінностей.

Підкреслюється, що всі пропозиції та зауваження до проекту приймаються до 16 червня цього року на поштову або електронну адресу Національного банку.

Нацбанк має намір делегувати частину функцій у регіонах іншим учасникам ринку, в тому числі і CIT-компаніям.

CIT-компанія (CIT – Cash-in-transit) – юридична особа, яка відповідно до ліцензії Нацбанку зберігає запаси готівки і надає послуги банкам, суб’єктам господарювання, органам державної влади щодо зберігання, оброблення, сортування, перевезення та інкасації готівки.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

  • !

    Передрук, копіювання або відтворення інформації, яка містить посилання на агентство "Українські Новини", в будь-якому вигляді суворо заборонено.

Дивись також
Весь ринок:Казна та Політика
Все, що ми знаємо про:НБУ
В Контексті Finance.ua
Опитування