Майже дві третини громадян Швеції готові відмовитися від використання готівки - опитування


Майже дві третини громадян Швеції готові відмовитися від використання готівки - опитування

Майже дві третини шведів готові відмовитися від купюр і монет та повністю перейти на використання безготівкових методів оплати, передає в середу сайт Local з посиланням на результати опитування Банку Швеції.

За інформацією банку, лише 13% опитаних використовували готівкові кошти для оплати своєї останньої покупки. При цьому 40% респондентів повідомили, що жодного разу не використали наявні гроші протягом усього місяця, коли проводилося опитування.

Крім того, в повідомленні наголошується, що з 2006 по 2016 рік шведи почали знімати в два рази менше готівкових коштів зі своїх банківських рахунків – при тому, що кількість банкоматів в країні за цей період не змінилася.

Раніше шведські фінансові експерти передбачали, що до 2030 року країна зможе повністю перейти на безготівковий розрахунок. За даними шведської торгової федерації за 2017 рік, 80% всіх купівель в країні здійснюються без використання готівкових коштів

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

  • !

    Передрук, копіювання або відтворення інформації, яка містить посилання на агентство "Інтерфакс-Україна", в будь-якому вигляді суворо заборонено.

Дивись також
В Контексті Finance.ua
Опитування