МВФ радить Німеччині знизити податки і збільшити зарплати


МВФ радить Німеччині знизити податки і збільшити зарплати

Міжнародний валютний фонд (МВФ) радить уряду Німеччини здійснювати більше інвестицій, підвищити рівень заробітної плати і ввести податкові пільги.

Як йдеться у щорічних рекомендаціях експертів фонду, ці заходи дозволять підвищити потенціал темпів зростання німецької економіки і протидіяти дефіциту робочої сили.

У доповіді названі галузі, в яких нестача кадрів буде відчуватися найбільш сильно: будівництво, інформаційні технології, а також служба догляду за хворими і старими людьми, повідомляє Deutsche Welle.

Як очікується, до 2020 року внаслідок демографічних змін загальна кількість зайнятого населення може скоротитися. Експерти фонду особливо рекомендують інвестиції в дитячі дошкільні заклади та школи з групами продовженого дня для створення жінкам можливості працювати повний робочий день.

Зниження податків також є стимулом для того, щоб люди не припиняли працювати. Підвищення зарплат забезпечить, на думку експертів, пожвавлення внутрішньої торгівлі.

МВФ рекомендує Німеччині підвищити пенсійний вік, оскільки це допоможе скоротити бідність у старості. Крім того, у працюючих буде менше необхідності відкладати гроші на “чорний день”.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

  • !

    Передрук, копіювання або відтворення інформації, яка містить посилання на агентство "Інтерфакс-Україна", в будь-якому вигляді суворо заборонено.

Дивись також
В Контексті Finance.ua
Опитування