Morgan Stanley підвищив прогноз зростання ВВП Китаю в 2018-2019 рр.


Morgan Stanley підвищив прогноз зростання ВВП Китаю в 2018-2019 рр.

Аналітики Morgan Stanley підвищили прогноз зростання економіки Китаю на 2018-2019 роки, посилаючись на більш позитивні показники поточного року.

За їхньою оцінкою, ВВП країни збільшиться за підсумками поточного року на 6,6% проти раніше очікуваних 6,5%. Прогноз на наступний рік покращено до 6,4% з 6,3%, повідомило агентство “Сіньхуа”.

“Зростання економіки залишалося сильним і перевершило очікування на початку року завдяки тому, що стійкий зовнішній попит, споживання та інвестиції в нерухомість компенсували ослаблення інфраструктурних інвестицій”, – вважає головний економіст по Китаю Morgan Stanley Робін Сін.

У першому кварталі ВВП КНР зріс на 6,8% відносно аналогічного періоду минулого року.

Аналітики американського банку очікують, що імпорт та експорт Китаю залишатимуться стабільними. Вони прогнозують скорочення профіциту рахунку поточних операцій до 0,8% ВВП в цьому році і 0,5% ВВП в наступному році в порівнянні з 1,4% ВВП в 2017 році.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

  • !

    Передрук, копіювання або відтворення інформації, яка містить посилання на агентство "Інтерфакс-Україна", в будь-якому вигляді суворо заборонено.

Дивись також
В Контексті Finance.ua
Опитування