Держстат: економіка України зросла на 3,1%


Держстат: економіка України зросла на 3,1%

Зростання реального валового внутрішнього продукту України в першому кварталі 2018 року в річному вираженні – до аналогічного періоду 2017 року – склало 3,1%.

Про це повідомляється на сайті Державної служби статистики України з посиланням на оперативні оцінки.

З огляду на оприлюднений показник, зростання економіки нашої країни в першому кварталі прискорилося в порівнянні з аналогічним показником за попередній, четвертий квартал 2017 року, на рівні 2,2%.

За інформацією Держстату, зростання ВВП в першому кварталі до попереднього кварталу з урахуванням сезонного чинника становило 0,9%.

У Держстаті нагадали, що дані наводяться без урахування окупованої території Автономної Республіки Крим та Севастополя, а також частини Донецької і Луганської областей.

Довідка Finance.ua:

  • У січні Національний банк поліпшив прогноз зростання ВВП України в 2018 році до 3,4%, але при цьому підвищив прогноз по інфляції на кінець 2018 року до 8,9%.
  • Уряд України прогнозує зростання економіки в поточному році на 3% при інфляції 9%, Міжнародний валютний фонд і Світовий банк – зростання ВВП близько 3,5% при інфляції 10%.
  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

  • !

    Передрук, копіювання або відтворення інформації, яка містить посилання на агентство "УНІАН", в будь-якому вигляді суворо заборонено.

Також з цієї теми: Казна та Політика
Дивись також
Весь ринок:Казна та Політика
Все, що ми знаємо про:Держстат
В Контексті Finance.ua
Опитування